Ngjarje e frikshme nga futbolli italian, kërcënohet me jetë shefi i sektorit të të rinjve: Do të pres kokën nëse djali im…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 3, 2022 | 15:46

Ngjarje e frikshme nga futbolli italian, kërcënohet me jetë shefi i sektorit të të rinjve: Do të pres kokën nëse djali im…

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në futbollin italian, ku shefi i sektorit të të rinjve të Avelinos, i ka ardhur një letër ku kërcënohej me jetë.

avelino

“Do të presë kokën dhe do e fus në një valixhe nëse trajneri nuk e aktivizon djalin tim”, ishin fjalët që ishin shkruar në letrën drejt Xhuliano Kapobiankos dhe gjithashtu më pas ishte sulmuar nga një prind i një lojtari të U17.

Mediat italiane theksojnë se kjo nuk është hera e parë që kjo gjë ka ndodhur në këtë klub, teksa policia e zonës ka nisur me hetimet.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"