Ngeli pa ekip, Bazeli i hap derën mbrojtësit të Kombëtares shqiptare

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Tetor 11, 2017 | 18:32

Ngeli pa ekip, Bazeli i hap derën mbrojtësit të Kombëtares shqiptare

Naser Aliji po kalon një periudhë të vështirë, tashmë që është shkëputur nga skuadra gjerman Kaizerslauten, dhe ka mbetur pa një ekip.

naser aliji

Deri sa të vendosë për ambientin ku do të vazhdojë karrierën, ka qenë klubi i Bazelit ai që i ka hapur derën mbrojtësit të kombëtares shqiptare, që të stërvitet bashkë me zviceranët.

kombeta

23-vjeçari ka dy javë që po stërvitet tek Bazeli, por gjithsesi ende nuk ka vendosur për ekipin që do të jetë pjesë.


www.minuta90.com