Nga tenisi në pasarelë, sportistja seksi përzgjidhet nga “Instagram”-i si modele

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 31, 2020 | 22:09


Nga tenisi në pasarelë, sportistja seksi përzgjidhet nga “Instagram”-i si modele

Tenistja Eden Silva është kontaktuar nga një agjenci modelingu gjatë kohës kur qëndronte e mbyllur në shtëpi prej situatës së krijuar nga pandemia e Koronavirusit.

pjimage (1)

Lajmin e ka konfirmuar vetë tenistja 24-vjeçare, e cila është shprehur se moda mbetet një prej pasioneve për të ardhmen.

kl

Mësohet se profili në “Instagram” i Eden Silvës është studiuar nga kompania “Model Menagement” e më pas kjo agjenci ka kontaktuar me tenisten, raporton “Dailystar”.

j,lk kl; jh eden
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com