Nga Superiorja te Kategoria e Dytë, zbuloni 25 ndeshjet që luhen sot në futbollin shqiptar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 4, 2020 | 9:39


Nga Superiorja te Kategoria e Dytë, zbuloni 25 ndeshjet që luhen sot në futbollin shqiptar

Nis sezoni i ri në kampionatet shqiptare të futbollit.  Ndonëse ishte planifikuar të fillonte në shtator, për shkak të bojkotit të skuadrave të Superiores, ndeshjet nuk u zhvilluan dhe kampionati ngre siparin ditën e sotme.

kategoria superiore

Nga Kategoria Superiore dhe të Kategoria e Dytë, të gjitha skuadrat zbresin në fushë ditën e sotme.

Skuadrat do të kërkojnë arritjen e objektivave dhe gjithçka nis nga sot, ku i pret një sezon i vështirë, kjo edhe për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi.

Më poshtë mund të shikoni të gjitha ndeshjet e ditës së sotme:

7FD22E19-E9AF-40B9-8E0A-B551E629C046

2

1

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/