Nga shitëse në “zonja Ronaldo”, historia e të dashurës së portugezit Kristiano

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Korrik 16, 2018 | 17:26

Nga shitëse në “zonja Ronaldo”, historia e të dashurës së portugezit Kristiano

Flok të gajtë e të zinj, sy të mëdhenj e te zinj, buzë të bollshme dhe një trup shpërthyes. Kaq i mjafton Xheorxhina Rodrigez që të ketë një vëmendje të madhe në Instagram me mbi 6 milionë ndjekës. Por kush është Xheorxhina Rodrigez?! Ajo ka lindur në Buenos Aires në 27 Janar të vitin 1994. Ka lindur në Argjentinë por është rritur në Spanjë. Xheorxhina ishte një kërcimtare dhe modele përpara se të lëvizte në Madrid për të punuar në një butik luksoz si një shitëse.

115041711-8aa585f1-1c03-499c-bbf1-49e3f3a30013

Më pas ajo si modele ka pozuar me Krisitano Ronaldon, dhe aty mund të ketë qenë dhe njohja e tyre e parë e cila më pas solli dhe vazhdimin e lidhjes së tyre. Ronaldo është shumë i rezervuar për sa i përket jetës së tij private. Kështu që fotoja e parë lidhjes midis tyre ishte shumë vonë. Ndërkohë Xheorxhina ishte dhe në pritje të vajzës Alana.

 


www.minuta90.com