Nga portieri i Teutës deri te lojtarët nga Anglia dhe Italia, ja kush janë 22 lojtarët e grumbulluar me Kombëtaren U-19

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 19, 2022 | 17:51


Nga portieri i Teutës deri te lojtarët nga Anglia dhe Italia, ja kush janë 22 lojtarët e grumbulluar me Kombëtaren U-19

Kombëtarja U-19 bëhet gati të luaj dy sfidat miqësore përballë kombëtares U-19 të Kosovës, me trajnerin Armando Cungu që nuk ka lënë pa zgjedhur dhe emra surprizë.

u19

Portieri i Teutës, Endri Dema, është njëri prej të ftuarve. 19-vjeccari mund të luaj në fundjavë përballë Laçit dhe ky mund të jetë dhe një bonus i shtuar për të.

Gjithashtu shihen dhe emra të tjerë që luajnë në Angli dhe Itali, si: Erion Zabeli me Oksford Junajtid, Daniel Hysaj me Napolin etj.

lista

PANORAMASPORT.AL