Nga Flamurtari te… Flamurtari, klubi vlonjat zyrtarizon huazimin e mesfushorit kosovar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2023 | 18:31

Nga Flamurtari te… Flamurtari, klubi vlonjat zyrtarizon huazimin e mesfushorit kosovar

Bardh Bylykbashi është zyrtarisht futbollisti i ri i Flamurtarit.

bylykbashi

Klubi vlonjat ka konfirmuar huazimin e 22-vjeçarit nga klubi i Flamurtarit të Prishtinës.

Ai bëhet kështu futbollisti më i ri i vlonjatëve dhe është gati për të ndihmuar skuadrën e tij për të arritur objektivat.

PANORAMASPORT.AL