Nevoja për një mesfushor, Skënderbeu hidhet në sulm për futbollistin e Vllaznisë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 22:19

Nevoja për një mesfushor, Skënderbeu hidhet në sulm për futbollistin e Vllaznisë

Kur duhen edhe pak orë nga mbyllja e merkatos, Skënderbeu është me sytë dhe veshët nga merkato. Trajneri Shehi e shikon të domosdoshme afrimin e një mesfushori. Eskuerdinja dhe Krymi janë 2 emrat e nxehtë. Në rast se dështon pista Eskuerdinja kampionët e Superiores do të kërkojnë të rrëmbejnë Krymin e Vllaznisë.

Eskuerdinja

“Panorama Sport” raportoi për një interesim të klubit korçar për mesfushorin shkodran disa javë më parë, ndërsa tani dëshira është bërë konkrete. Krymi mund të vishet bardhekuq.

Ardit-Krymi-Vllaznia-firmosja

www.minuta90.com