Nejmari i “rrëmbeu” të dashurën, këngëtari me famë botërore merr vendimin e papritur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 22, 2020 | 0:21


Nejmari i “rrëmbeu” të dashurën, këngëtari me famë botërore merr vendimin e papritur

Konfirmohet lidhja mes futbollistit brazilian Nejmar dhe modeles seksi Natalia Baruliç. Lajmi ka bërë bujë në të gjitha mediat prestigjioze, për faktin se  Natalia,  ka qenë për shumë gjatë në një lidhje me këngëtarin kolumbian, Maluma.

f608x342-44959_74682_6

Bukuroshja ka pozuar së fundmi në krah të yllit Brazilian për kopertina e revistës ‘GQ’ ku krah fotos ka shkruar ‘ Bonnie & Clyde’.

1581246071_525859_1581246994_noticia_normal

Ndërkohë bëhet e ditur se se Maluma pasi ka mësuar lidhjen e Nejmarit me Natalian ka marrë vendimin e papritur dhe e ka prishur shoqërinë disa vjeçare me futbollistin.

oney

Kujtojmë që këngëtari me famë botërore kishte raporte tepër të afërta me yllin e PSG-së, por pasi ai i “rrëmbeu” të dashurën, këto raporte miqësore u prishën dhe ata nuk flasin më bashkë.

auto_-640-0-5ec633cd0b0561590049998 (1)

0_Golders-NeymarLover-03
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com