Në skadencë kontrate me Tiranën, titullari vijon bisedimet me kampionët e Shqipërisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 28, 2022 | 13:57


Në skadencë kontrate me Tiranën, titullari vijon bisedimet me kampionët e Shqipërisë

Tirana dhe Kristijan Toshevski vazhdojnë bisedimet për kontratën e re.

TOSHEVSKI

Lojtari dhe klubi po diskutojnë për çështjet financiare dhe pritet që të kenë një përgjigje.

Po kështu është edhe çështja e Tolit që pritet të zgjidhet.

Tirana me këta dy lojtarë mbyll çështjen e rinovimeve.

Largimet dihen, janë Hoxhallari dhe Majkëll Ngoja që nuk vazhdojnë me bardheblutë.

PANORAMASPORT.AL