Në Shkodër ia nisin nga B-ja, shkrihet ekipi i Krajës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 27, 2018 | 13:00

Në Shkodër ia nisin nga B-ja, shkrihet ekipi i Krajës

Zhvillime të reja nga Shkodra! Vllaznia B drejt shkrirjes. Sipas asaj që raporton “Shkodra.News”, se skuadra B do të shkrihet dhe vëmendja do të jetë e përqendruar tek ekipi i parë, ku do të synohet rikthimi në Superiore.

Vllaznia B

Jo vetëm kaq pasi javën që vjen drejtues të ekipit të Vllaznisë do të dalin me një vendim për të bërë të ditur përfundimin e kontratave me disa prej lojtarëve të këtij sezoni.

27662243_1659047627535671_1077400792_n-696x457

Mesa duket drejtuesit shkodran e kanë gjetur justifikimin, që sipas tyre, ekipi B ka qenë alibia e dështimit të skuadrës shkodrane. Një vendim qesharak.

www.minuta90.com