Në Portugali zbulojnë prapaskenën e bujshme, Kristiano Ronaldo ka kryer 18 tamponë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 29, 2020 | 23:44


Në Portugali zbulojnë prapaskenën e bujshme, Kristiano Ronaldo ka kryer 18 tamponë

Kristiano Ronaldo humbi duelin ndaj Mesit mbrëmjen e djeshme, për shkak të Koronavirusit. Ylli i Juventusit, rezultoi pozitiv në testin e fundit që bëri 24 orë para sfidës ndaj katalanave.

auto_ronaldo1603971279

Ndërkohë mediat portugeze, kanë zbuluar një prapaskenë të bujshme për sa i përket testeve. CR7 ka rezultuar 18 herë pozitiv në testet e vazhdueshme që ka kryer.

35-vjeçari doli pozitiv ishte më 13 tetor, në kohën sa ishte i grumbulluar me Portugalinë për ndeshjet e muajit tetor të Ligës së Kombeve. Kjo situatë e ka “tërbuar” yllin portugez, i cili shfry dje ndaj tamponëve, duke i quajtur broçkulla.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com