Në mesjavë rikthehet Kupa e Shqipërisë, ja të gjitha përballjet dhe oraret

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 28, 2020 | 0:57

FB Kategoria Superiore LAJMI KRYESOR Të fundit

Në mesjavë rikthehet Kupa e Shqipërisë, ja të gjitha përballjet dhe oraret

Nuk ka pushim për klubet e Superiores. Pas 2 ndeshjesh intesive në kampionat, skuadrat do të zbresin sërish në fushë në mesjavë, teksa kampionati i lë stafetën Kupës.

KUPA

Ditën e mërkurë janë planifikuar të zhvillohen plot 7 takime, ndërkohë që Bylis-Laçi, do të jetë sfida që do të mbyllë siparin e Kupës, ditën e enjte. Të gjitha takimet do të startojnë në orën 14:00. Partizani, Teuta, Tirana, Kukësi dhe Skënderbeu janë favorite në letër, pasi do të përballen me skuadrat e Kategorisë së Parë.

JA TË GJITHA PËRBALLJET E KUPËS:

kUPA-640x389

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com