Në Kosovë e bëjnë fakt të kryer/ Ja kush do të jetë trajneri i përfaqësueses U-21

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2020 | 12:52


Në Kosovë e bëjnë fakt të kryer/ Ja kush do të jetë trajneri i përfaqësueses U-21

 

Në Kosovë nuk kanë dyshime. Shefki Kuqi do të jetë trajneri i ri i përfaqësueses U-21 dardane që di të zëvendësojë Rafet Prekazin.

auto_Kuqi1606216587

Lajmi është bërë publik nga “Zëri.info”, që zbulon se FFK-ja ka vendosur t’i besojë timonin e Kosovës U-21, ish-sulmuesit të Premier Ligës.

Kuqi

Ditët e fundit ka qarkulluar edhe emri i Orges Shehit, për të marrë drejtimin e kësaj përfaqësuese, gjithsesi gjithçka pritet të zyrtarizohet në ditët në vijim.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/