Në Itali e bëjnë fakt të kryer, e ardhmja e Ibrahimoviçit do të jetë te…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 10, 2019 | 19:38


Në Itali e bëjnë fakt të kryer, e ardhmja e Ibrahimoviçit do të jetë te…

Zlatan Ibrahimoviç është një nga emrat më të diskutuar kohët e fundit, për shkak se mbylli kontratën e tij me Los Anxheles Galaksi dhe është në kërkim të një ekipi të ri për të ardhmen.Ibra Milan

Sipas asaj që shkruan “La Gazzetta dello Sport”, e ardhmja e suedezit do të jetë te Milani. Marrëveshja duhej të ishte mbyllur, por akoma palët nuk kanë rënë dakord për kushtet e kontratës.

Kuqezinjtë i kanë ofruar një kontratë 6 mujore ku do të fitonte 2 milionë euro, diçka për të cilën lojtari nuk është i bindur. Megjithatë marrëveshja pritet të arrihet së shpejti dhe Ibra do të rikthehet përsëri te kuqezinjtë, të cilët po kalojnë një periudhë jo fort të mirë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com