Në garë me Partizanin, Zekerija Ramadani do te Gjilani mbrojtësin që e stërviti te Egnatia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 9, 2022 | 12:55


Në garë me Partizanin, Zekerija Ramadani do te Gjilani mbrojtësin që e stërviti te Egnatia

Ilir Allmuça është i zgjedhuri i Partizanit për krahun e majtë të difensivës.

ALLMUCA

25-vjeçari u divorcua nga Egnatia pas tri sezonesh, teksa tashmë është në kërkim të një aventure të re.

“Demat” janë në kontakte me përfaqësuesit e lojtarit, por Gjilani ka hyrë fort në garë.

Oferta më e lartë se e Partizanit dhe fakti që Ramadani është emëruar trajner te “Dardanët” janë dy arsyet, që e bëjnë Allmuçën të kthejë sytë nga Kosova.

PANORAMASPORT.AL