Në Angli aludojnë, një futbollist homoseksual është gati të zbulojë identitetin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 12, 2018 | 19:22

Në Angli aludojnë, një futbollist homoseksual është gati të zbulojë identitetin

Një futbollist i njohur i kampionatit anglez është homoseksual, por ka frikë ta pohojë dhe të dal hapur. Ai madje është në një lidhje të fshehtë. Ky lojtar është takuar me një 21-vjeçar që punon në fushën e modës dhe prej 4 vitesh shoqërohet me të.

 

57a01118-549e-479f-9258-6d2386f3689c

Ky person, që pretendon se është i dashuri i futbollistit ka folur për “The Sun” në anonimat të plotë. “ Po të mos ishte futbollist askujt nuk do ti bëhej vonë. Nëse zbulohet i shkatërrohet karriera.”, pohon modeli. Ai gjithashtu pretendon se si ata e ndërprenë mardhënien nën 2015 për shkak se ky futbollist ishte në një mardhënie më një femër por më pas janë takuar në fshehtësi.

www.minuta90.com