Ndryshon kalendari/ Kur luhen ndeshjet e Superiores

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 19, 2016 | 21:29


Ndryshon kalendari/ Kur luhen ndeshjet e Superiores

Pak ditë para fillimit të Javës së 31-të të Kategorisë Superiore, Federata Shqiptare e Futbollit ka ndryshuar kalendarin e ndeshjeve.

069Ndeshja mes Tërbunit dhe Teutës, e cila ishte parashikuar të luhej ditën e shtunë në orën 16:00, është zhvendosur për të hënën me të njëjtin orar.

Katër sfidat e tjera nuk janë prekur: Bylisi-Laçi dhe Vllaznia-Flamurtari janë dy takimet që do të luhen në orën 16:00 të ditës së diel, ndërsa Kukësi-Partizani do të luhet në të njëjtin orar, por ditën e hënë.

Po në këtë ditë është përcaktuar të luhet edhe kryendeshja e Javës së 31-të mes Tiranës dhe Skënderbeut do (ora 19:00).

Untitled-3
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com