Ndryshohet stadiumi dhe ora për Tirana-Erzeni, do të luhet në Elbasan. Ja arsyeja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 19, 2022 | 14:35

Ndryshohet stadiumi dhe ora për Tirana-Erzeni, do të luhet në Elbasan. Ja arsyeja

Sfida midis Tiranës dhe Erzenit, e vlefshme për javën e 9-ë të Superiores, është vendosur të luhet të shtunën e 22 shtatorit, në stadiumin “Elbasan Arena”, ora 17:45.

ELBASAN ARENA

Ajo ishte planifikuar të luhej po në atë ditë, por në orën 15:00, në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Mësohet se arsyeja që kjo sfidë është spostuar në Elbasan është për shkak se fusha e “Selman Stërmasit” është në gjendje të keqe.

PANORAMASPORT.AL