Ndryshime në listën e Bushit, Muçolli lë grumbullimin dhe vendin e tij e zë talenti i Tiranës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 8, 2019 | 14:33


Ndryshime në listën e Bushit, Muçolli lë grumbullimin dhe vendin e tij e zë talenti i Tiranës

Shqipëria U-21, e drejtuar nga tekniku Alban Bushi, ditën e dielë do të fillojë grumbullimin dhe përgatitjet për ndeshjen zyrtare me Anglinë, që do të luhet në “Loro Boriçi”, në datën 15 nëntor.

Miqesorja Kombetarja U19 vs U21

Ditën e sotme, Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se në listën e kuqezinjve ka ndryshime.

jurgen celhaka

Arbnor Muçoli për shkak dëmtimi nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Anglisë dhe vendin e tij do ta zërë Jurgen Çelhaka, i cili luan me skuadrën e Tiranës.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com