Ndryshim në listën e Kombëtares U-19, lojtari i Ipsuiçit i lë vendin Kapllanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 11, 2019 | 11:35


Ndryshim në listën e Kombëtares U-19, lojtari i Ipsuiçit i lë vendin Kapllanit

Një ndryshim ka pësuar lista e Kombëtares U-19.

dobra

Për shkak të një dëmtimi, mesfushori i Ipsuiçit Armando Dobra nuk ka mundur të vij dhe të ndihmoj kombëtaren U-19.

Vendin e tij pritet ta zërë lojtari i Teutës, Dejvid Kaplani, siç njofton Federata Shqiptare e Futbollit.

Kujtojmë që Kombëtarja U-19 do të ndeshet në Durrës, me Shpresat, në një ndeshje miqësore, në orën 16:15.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com