Ndoji: Është ëndërr të jem këtu, e vendos trajneri nëse luaj

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Maj 26, 2018 | 14:37

Ndoji: Është ëndërr të jem këtu, e vendos trajneri nëse luaj

Emanuele Ndoji, i thirrur në kombëtare për ndeshjet miqësorë ndaj Kosovës dhe Ukraninës ka dalë në konferëncën për shtyp nga Zvicra. Ai është shprehur se do të jap maksimumin nëse Panuçi vendso ta hedh në fushë.

Ndoj

Gjtihashtu ai i bën një “skaner” të shpejtë edhe sezonit të tij individualisht. “ Ka qenë një sezon i mirë. Kam luajtur pothuajse të gjithë ndeshjet e kampionatit. Gjëndja ime fizike është e mirë dhe shpresoj që sezonin e ardhshëm të jem akoma më në foromë. Për sa i përket merkatos nuk mund të them asgjë pasi jam nën kontratë me Breshian edhe për 2 sezone. Të jem këtu me kombëtaren time, është një ëndërr, nëse do të luaj e di trajneri. Kam zhvilluar shumë ndeshje dhe jemi të ngarkuar fizikisht, por do të japim maksimumin.”, përfundoi Ndoji


www.minuta90.com