Ndodh çudia në Angli, lojtari mbyll sezonin pas dëmtimit qesharak në shtëpi

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 8, 2018 | 18:41

Ndodh çudia në Angli, lojtari mbyll sezonin pas dëmtimit qesharak në shtëpi

Mesfushori i Aldershot, Xhejms Roue duket se do të humbasë pjesën e mbetur të sezonit pas një dëmtimi qesharak. Lojtarit 27-vjeçar i ra nga dora një shishe qelqi e mbushur me lëng frutash duke çarë kështu këmbën e tij.

NINTCHDBPICT000447852316-e1541696376751-1

Për gjendjen e lojtari ka folur dhe asistenti i tij që ka konfirmuar se do të mungojë për një kohë të gjatë.

“Xhejms është dëmtuar dhe pritet të mungojë për një kohë të gjatë. Ishte një aksident në shtëpi. Besoj se do të qëndrojë për muaj të tërë larg fushave. Shpresojmë të rikthehet përpara se të mbyllet sezoni, por dëmtimi është tepër serioz. – është shprehur ai.

shdfgdfg

www.minuta90.com