Ndeshjet pa tifozë, Kamza ironizon FSHF-në: Futbolli është i mërzitshëm…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 23, 2018 | 15:01

Ndeshjet pa tifozë, Kamza ironizon FSHF-në: Futbolli është i mërzitshëm…

Java e parë e kampionatit nuk nisi në mënyrën më të mirë të mundshme, pasi disa skuadra u dënuan nga Komisioni i Disiplinës për shkak të trazirave që janë shkaktuar në stadium. Partizani, Skënderbeu dhe Laçi janë skuadrat që u dënuan ndërkohë që skuadra e Kamzës është duke e vuajtur një dënim për të luajtur pa tifozë që nga sezoni i kaluar.

39468399_424782401262336_996921235784859648_n

Kështu ndeshjen e radhës përballë Partizanit ata do e luajnë pa tifozë dhe në këtë mënyrë ata kanë bërë një postim paksa ironizues për FSHF-në që dënimet e tilla i ka bërë të zakonshme tani.

 

“Futbolli pa tifozë, është i mërzitshëm!” – shkruhet në faqen zyrtare të klubit në “Facebook”.

dfgdfgf

www.minuta90.com