Ndeshjet e Kupës së Shqipërisë, zbuloni kush zbret sot dhe nesër në fushë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 29, 2020 | 12:30


Ndeshjet e Kupës së Shqipërisë, zbuloni kush zbret sot dhe nesër në fushë

Ngjeshje e çmendur e kalendarit. Pas katër ditëve ku u luajtën java e 18-të dhe e 19-të e Superiores, sot dhe nesër skuadrat duhet të zbresin sërish në fushë në takimet e para të vlefshme për turin e dytë të Kupës së Shqipërisë.

kupa17-1 Dueli më interesant duket ai mes Bylisit dhe Laçit, që në ndryshim nga ndeshjet e tjera që do të luhen sot, është parashikuar të zhvillohet ditën e nesërme në Ballsh.

Ky takim, ashtu si edhe Besëlidhja-Partizani priten të transmetohen në “SuperSport”. Ndërsa sfida Besa-Skënderbeu do të luhet në kompleksin e Pezës.

klupa

/PANORAMASPORT.AL/

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com