“Ndeshje e tmerrshme”, shpërthen Pike: Kemi prekur fundin, jam i pari që pranoj të largohem

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 15, 2020 | 0:40


“Ndeshje e tmerrshme”, shpërthen Pike: Kemi prekur fundin, jam i pari që pranoj të largohem

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerhard Pike, është i tronditur nga humbja katastrofike 8 me 2 që katalanasit pësuan në gjysmëfinale ndaj Bajernit. I nervozuar me disfatën dramatike Pike nuk u kursye duke u shprehur:

Pi-600x360

“Klubi ka nevojë për ndryshime, e kemi prekur fundin. Nëse klubi ka nevojë të sjellë gjak të ri, unë jam i parë që pranoj të largohem”.

Është një ndeshje e tmerrshme, është e turpshme… në Evropë nuk mund të dalim kështu, nuk është as hera e parë e as e dyta, shpresoj të shërbejë për diçka”, u shpreh Pike!

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com