Ndeshja ndaj Bylisit në “Air Albania”, Partizani publikon çmimet e biletave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 20, 2020 | 13:08

Bylis Kategoria Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Partizani

Ndeshja ndaj Bylisit në “Air Albania”, Partizani publikon çmimet e biletave

Do të luhet, të shtunën, duke filluar nga 17:00, në stadiumin e ri “Air Albania”, ndeshja mes Partizanit dhe Bylisit, e vlefshme për javën e 23-të të Kategorisë Superiore.

bylis partizani

Klubi i Partizanit nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ka njoftuar sot se biletat për këtë sfidë kanë dalë në treg.

Bileta më e shtrenjtë për të ndjekur këtë takim nga shkallët e stadiumit është 3000 lekë të rinj, ndërsa ajo më e lira është 500 lekë të rinj. Duke mos pasur ndryshime nga ndeshjet e tjera që janë zhvilluar në impantin e ri.

Njoftimi i klubit:

biletat

vuilele

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com