Ndeshja me Jordaninë, Mavraj mbledh grupin dhe flet si kapiten

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Tetor 10, 2018 | 19:42

Ndeshja me Jordaninë, Mavraj mbledh grupin dhe flet si kapiten

Na ndajnë më pak se gjysmë ore nga sfida miqësore që Kombëtarja Shqiptare do të zhvillojë përballë skuadrës së Jordanisë. Teksa lojtarët kanë dalë në fushën e lojës dhe po kryejnë nxehmjen përpara fillimit të sfidës.

bandicam 2018-10-10 19-30-30-934

Ajo që ka rënë në sy në një moment gjatë kryerjes së disa ushtrimeve, kapiteni i skuadrës, Mërgim Mavraj ka mbledhur njëmbëdhjetëshen titullarë dhe ka mabjtur një fjalim me ta. Nuk dihet se çfarë Mavraj u ka thënë lojtarëve, por është e sigurt që ai përgatit grupin përpara kësaj sfide.


www.minuta90.com