“Na mundi Cakrani”, ish-deputeti “ngacmon” Shpëtim Gjikën: Si është ajo historia e shiut me Geri Çipin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 16, 2020 | 13:55

FB Flamurtari Kategoria Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

“Na mundi Cakrani”, ish-deputeti “ngacmon” Shpëtim Gjikën: Si është ajo historia e shiut me Geri Çipin

Shpëtim Gjika, ish-kryetari i Bashkisë në Vlorë, ka publikuar disa foto të Flamurtarit të disa viteve më parë. Nëpërmjet një statusi në “Facebook”, 58-vjeçari dhe njëkohësisht ish-presidenti i klubit vlonjat, tregon edhe rrugën që u ndoq, duke lënë të kuptohet se duhet një strategji e mirëmenduar për të ardhmen.

Gjika

Menjëherë pas publikimit të statusit, nisin diksutimet, ku ndër më aktivët është edhe ish-deputeti i Vlorës, Eltar Deda, i cili i kujton Gjikës përballjen me Cakranin në Kupë:

Gjika Vlore

KOMENTET:

ELTAR DEDA:  Fillove e hape me keto nostalgjirat? Si eshte ajo historia e shiut me Geri Çipin kur po hidhej tapeti i fushes… Ishte koha kur shkonim edhe ne Cakran per Kupen e Republikes..

SHPËTIM GJIKA: Edhe me duket na mundi Cakrani i Kujtim Sherifit

ALDO GUNA: Na mundi 1-0 atje,dhe 5-6 ktu me duket.

SHPËTIM GJIKA: Këtu po qe e leqendisem fare.

Gjika Dede

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com