“Na kanë shpallur non-grata”, Kosta Grillo shpërthen sërish: Mirë mua, po të madhin e mikrofonit pse nuk e ftuan?

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 19, 2019 | 14:34


“Na kanë shpallur non-grata”, Kosta Grillo shpërthen sërish: Mirë mua, po të madhin e mikrofonit pse nuk e ftuan?

Pasi i quajti qorra drejtuesit e FSHF-së, të cilët nuk e ftuan në ndeshjen e inaugurimit të stadiumit të ri Kombëtar, komentatori Kosta Grillo ka reaguar sërish nëpërmjet një postimi në “Facebook”, teksa ka thumbuar sërish drejtuesit e federatës, të cilët përveç Kostës, nuk e ftuan në ditën historike, as komentatorin tjetër të shquar të familjes Grillo, Vladimir Grillo, i cili për më shumë se 40 vjet ka qenë pjesë e RTSH-s.

Kosta

“Mirë mua s’më kujtuan, po të madhin e mikrofonit, Vladimir Grillon, s’mund ta ftonin? Mos na kanë shpallur si Grillo non grata”, shkruan Kosta Grillo.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com