Mustafi jashtë Gjermanisë, nuk shkon në Brazil

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 2, 2014 | 12:12

Mustafi jashtë Gjermanisë, nuk shkon në Brazil

mustafiËndrra e Shkodran Mustafit për të shkuar me Gjermaninë në Kampionatin Botëror të Brazilit është shuar përfundimisht. Gazeta gjermane “Bild” bën të ditur se trajneri Joakhim Lëv ka vendosur për 23 emrat e futbollistëve që do t’i ftojë në kompeticionin e kësaj vere. Jashtë skuadrës kanë mbetur tre lojtarë: mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, Marcel Schmelzer dhe Kevin Volland.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"