Murinjo surprizon, këto janë gjysmëfinalistet e botërorit sipas tij

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Qershor 12, 2018 | 21:34

Murinjo surprizon, këto janë gjysmëfinalistet e botërorit sipas tij

Zhose Murinjo ka treguar kombëtaret që ai mendon se do të arrijnë gjysmëfinale e Kupës së Botës që do të luhet në Rusi. Ai mendon se Portugalia do të arrijë të mund Francën në çerekfinale dhe në gjysmëfinale e pret Brazili, ndërkohë nga krahu  tjetër ai thotë se Mesi do të mund Spanjën dhe në gjysmëfinale do e presë Gjermania.

murinjo

E parë nga ana e favoritëve mund të duket diçka jo surprizuese por Botërori gjithmonë ka një ekip surprizë dhe ende nuk dihet se cili do të jetë ai.


www.minuta90.com