Murinjo dëshiron mbrojtësin e Interit, Totenhemi nis kontaktet e para me zikaltërit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 23, 2020 | 13:54


Murinjo dëshiron mbrojtësin e Interit, Totenhemi nis kontaktet e para me zikaltërit

Sipas “Sky Sport Italia”, Totenhem ka kontaktuar Interin për mbrojtësin Milan Skrinjar. Sllovaku është në shitje, pasi ka hasur vështirësi në mbrojtjen me tre të Kontes.

skriniar.inter.2019.20.750x450

Sipas “Sky Sport Italia”, ka pasur kontakte mes Interit dhe Totenhemit, por për momentin janë në fazat e para të negociatave. Zikaltërit kërkojnë 60 milionë euro për Skrinjarin.

Gjithashtu Interi nuk pranon shkëmbime lojtarësh por vetëm para kesh për mbrojtësin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com