Mund të zgjidhte Tiranën, por kaloi te rivalët. Gabimi i sulmuesit që do largohet këtë verë nga Shqipëria

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 28, 2020 | 21:56


Mund të zgjidhte Tiranën, por kaloi te rivalët. Gabimi i sulmuesit që do largohet këtë verë nga Shqipëria

Kristal Abazaj është një nga lojtarët prej të cilëve u prit shumë. Nuk është se shënoi mbi dhjetë gola, por ai ka qenë vendimtar në fushën e lojës në shumë sfida.Goli i Abazajt logo

Në fillim të sezonit vendosi të zgjidhte Kukësin në vend të Tiranës, por rezultoi që zgjedhja e tij ishte e gabuar.

Bardheblutë po fitojnë titullin, ndërsa Kukësi është në vendin e dytë dhe shpreson të fitojë Kupën e Shqipërisë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/