Muaj pa u paguar, trajneri në Kategorinë e Parë jep dorëheqjen

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 15, 2017 | 22:51

Muaj pa u paguar, trajneri në Kategorinë e Parë jep dorëheqjen

Jualian Ahmataj ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i Korabit. Trajneri ka marrë këtë vendim, prej problemeve të mëdha që dibranët po hasin këtë sezon, në Kategorinë e Parë.

kukesi korabi

Pagat për lojtarët dhe stafin janë një problem për Korabin, ndërsa kjo dorëheqje u paralajmërua nga vetë Ahmataj, pak ditë më parë, duke thënë se nuk mund të vazhdojë më kështu.

Ahmataj

www.minuta90.com