MOVIOLA|Tirana-Laçi/ Gjykim model i 3 arbitrave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 9, 2020 | 23:51


MOVIOLA|Tirana-Laçi/ Gjykim model i 3 arbitrave

Dy janë rastet e diskutueshme gjatë sfidës së djeshme mes Tiranës dhe Laçit.

Torasa-Shehu

Treshja Bajramaj, Bregasi dhe Pashaj janë paraqitur shumë mirë dhe nuk kanë bërë asnjë gabim të qenësishëm.

2-22-e1539859727472-cd26470e59522ec8023b2dc7_1920x1080

Minuta e 38-të: Bajramaj për të njëjtin faull në mesfushë nuk i jep karton të verdhë Muçës, ndërsa në rastin e Selmanit ndaj Torasës jep karton të verdhë.

Minuta e 48-të: Tirana pretendon për një penallti pas prekjes së topit me dorë të Shehut në zonë, por Bajramaj bën me shenjë që loja të vazhdojë. Pamjet filmike tregojnë se gjyqtari ka të drejtë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com