Moviola në Vllaznia-Skënderbeu, i saktë vendimi i anësorit për të anuluar golin e Gripshit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 1, 2020 | 10:19

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Skenderbeu Vllaznia

Moviola në Vllaznia-Skënderbeu, i saktë vendimi i anësorit për të anuluar golin e Gripshit

Vllaznia-Skënderbeu ishte një ndeshje e luajtur në mesfushë për minuta të tëra dhe loja e fortë nuk mungoi.bandicam 2020-02-29 14-37-36-687

Klajdi Kola dhe asistentët e tij e menaxhuan në kompleks mirë, përtej ndonjë kartoni të kursyer në minutat e para.

Moment për t’u shënuar është ai i minutës 33, kur Nazmi Gripshi realizoi një gol për Skënderbeun, por pasi ishte sinjalizuar më herët një pozicion jashtë loje.

Pamjet filmike tregojnë se anësori Avdo ka qenë i saktë në një rast milimetrik.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com