Moviola e Egnatia-Partizani/ Gjykimi, “OK” në Rrogozhinë (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 17, 2022 | 14:27


Moviola e Egnatia-Partizani/ Gjykimi, “OK” në Rrogozhinë (VIDEO)

Ndeshja ndaj Partizanit dhe Egnatias, e përfunduar me shifrat 0-3 në favor të ekipit të kuq, për fat të mirë nuk u kushtëzua nga shumë momente të dyshimta.

PAR

VAR-i konfirmoi saktë dy prej golave të Partizanit, teksa dyshimi i vetëm është në minutën e 34-t kur Skuka rrëzohet në zonë në duel me Krasniqin.

Gjyqtari Kreshnik Barjamaj me të drejtë vazhdon lojën, pa pasur nevojën e konsultimit me VAR-in.

PANORAMASPORT.AL