Motra e Rafael Varan fiton konkursin e miseve në Francën veriore

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 14, 2018 | 16:26

Motra e Rafael Varan fiton konkursin e miseve në Francën veriore

Anabel Varan zgjidhet Miss Dunkerk. Bukuroshja, e cila është motra e futbollistit francez të Real Madridit, arriti të triumfojë në konkursin e zhvilluar në qytezën veriore të Francës.

960-600-anabel-varan

Anabel, e cila është gjithashtu një basketbolliste, tashmë do të marrë pjesë në konkursin Miss Kale dhe në rast se arrin të triumfojë edhe aty, atëherë do të fitojë të drejtën për të marrë pjesë në finalen e Miss Francës që do të mbahet në muajin dhjetor.

www.minuta90.com