Motra e Nejmar “çmend” fansat në plazh me format e saj bombastike

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 17, 2021 | 18:59


Motra e Nejmar “çmend” fansat në plazh me format e saj bombastike

Ndonëse vera ende nuk ka mbërritur dhe jemi në dimër me acarin dhe dëborën që ka mbuluar kudo, motra e Nejmar, Rafaela shfaqet duke pozuar “hot” në plazh.

RAFAELA

Ajo ka vendosur që të publikojë një foto shumë të “zjarrtë” me format e saj bombastike që ka çmendur të gjithë fansat e saj.


View this post on Instagram

A post shared by RAFAELLA (@rafaella)


View this post on Instagram

A post shared by RAFAELLA (@rafaella)


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/