Motra e Ikardit merr pjesë në një tjetër “reality show”, nis menjëherë lidhje me njërin nga konkurrentët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 24, 2020 | 13:43

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Motra e Ikardit merr pjesë në një tjetër “reality show”, nis menjëherë lidhje me njërin nga konkurrentët

Ivana Ikardi është e njohur për të gjithë, për shkak se ka marrë pjesë në “Big Brother” që u zhvillua në Argjentinë në vitin 2016, por edhe në “Grande Fratello” që u zhvillua në vitin 2019 në Itali.15549689825119

Gjithashtu e njohur bukuroshja argjentinase është bërë edhe për faktin se është motra e sulmuesit të PSG-së, Mauro Ikardi. Duket se Ivana është e apasionuar pas “reality show”, teksa së fundmi ka marrë pjesë në një tjetër. Ajo është një nga konkurrentet e “Supervivors 2020”, që zhvillohet në Honduras.ivana-icardi-honduras-630x415

Motra e Mauro Ikardit, menjëherë ka nisur një lidhje brenda këtij “reality show”, teksa tashmë vazhon romancën me njërin nga konkurrentët, i cili quhet Hugo Sierra. Nuk dihet nëse lidhja mes dy personave do të vazhojë edhe jashtë këtij “reality shoë”, por e sigurt është se ata po e shijojnë këtë spektakël.

img_jsilvestre_20200207-155423_imagenes_lv_terceros_ivana-icardi-playa-isla-gran-canaria-2-e1561422506959-klSD-U473329167202LdE-992x558@LaVanguardia-Web 15549689823468 0d1012807f934c6aac9d0f4e134f39de_1080x1350

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com