Moshat U-19/ Vllaznia thyen Partizanin dhe rihap garën për kreun, Skënderbeu shënon 9 gola

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 19, 2018 | 17:20

Moshat U-19/ Vllaznia thyen Partizanin dhe rihap garën për kreun, Skënderbeu shënon 9 gola

U zhvilluan ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 13-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-19, si dhe ndeshjet e javës së 11-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-19.

 

Futboll moshat

Më poshtë njihuni me të gjithë rezultatet dhe renditjet pas këtyre takimeve.

 

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

superiore u 19 gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

superiore u 19 gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-19:

kategoria pare u 19

www.minuta90.com