MOSHAT U-19/ Vllaznia super, zhgënjen Partizani. Flamurtari dhe Besa vazhdojnë luftën në grupin B

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 29, 2019 | 20:08


MOSHAT U-19/ Vllaznia super, zhgënjen Partizani. Flamurtari dhe Besa vazhdojnë luftën në grupin B

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 25-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e 24-të. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture3 Capture Capture1

Capture2

Capture4

Capture7

Capture6

Capture5

Capture8

Capture9

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com