MOSHAT U-19/ Vllaznia “presion” Shkëndijës, Tirana ndal kryesuesit. Fundoset Partizani. Flamurtari “pa frena”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 25, 2019 | 20:17


MOSHAT U-19/ Vllaznia “presion” Shkëndijës, Tirana ndal kryesuesit. Fundoset Partizani. Flamurtari “pa frena”

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e 15-të. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

1 Capture

Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture11 Capture1 2134

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com