MOSHAT U-19/ Vllaznia lë pikë ndaj Ilirisë, Partizani likuidon Shkëndijën. Mundet edhe Tirana

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 11, 2019 | 22:00


MOSHAT U-19/ Vllaznia lë pikë ndaj Ilirisë, Partizani likuidon Shkëndijën. Mundet edhe Tirana

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 21-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e 21-të. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

1

4

3 2

6 5

10 9 8 7
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com