Moshat U-19/ Vllaznia lë pas Shkëndijën, Flamurtari afrohet me kreun në grupin B

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 12, 2018 | 22:14

Moshat U-19/ Vllaznia lë pas Shkëndijën, Flamurtari afrohet me kreun në grupin B

U zhvilluan ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 16-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-19, si dhe ndeshjet e javës së 14-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-19.

Futboll moshat

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

 

u 19 superiore gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

 

u 19 superiore gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-19:

 

kat pare u 19

 

www.minuta90.com