Moshat U-19/ Vllaznia i shkëputet Shkëndijës, Teuta e Flamurtari ndjekin Sh.Durrësit në grupin B

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 2, 2018 | 20:41

Moshat U-19/ Vllaznia i shkëputet Shkëndijës, Teuta e Flamurtari ndjekin Sh.Durrësit në grupin B

U zhvilluan ndeshjet e javës së 19-të në Kategorinë Superiore dhe ndeshjet e javës së 16-të në Kategorinë e Parë për moshat U-19. Vllaznia iu largua me 2 pikë Shkëndijës së Tiranës, pasi këta të fundit u ndalën në një barazim. Ndërkohë, në grupin B, Shkëndija e Durrësit ka si kundërshtarë Teutën dhe flamurtarin.

Futboll moshat

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

 

u 19 kat sup gr a

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

 

u 19 kat sup gr b

KATEGORIA E PARË / U-19:

u 19 kat pare

www.minuta90.com