MOSHAT U-19/ Vllaznia gjunjëzon Partizanin, Flamurtari e Teuta bëjnë detyrën. Ngec Shkëndija

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 8, 2019 | 21:01


MOSHAT U-19/ Vllaznia gjunjëzon Partizanin, Flamurtari e Teuta bëjnë detyrën. Ngec Shkëndija

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 21-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e 20-të. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture

Capture9 Capture8 Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1

Capture10
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com