MOSHAT U-19/ Vllaznia e Flamurtari si kampionë, Shkëndija dhe Besa shkojnë në “play-off”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 13, 2019 | 20:41


MOSHAT U-19/ Vllaznia e Flamurtari si kampionë, Shkëndija dhe Besa shkojnë në “play-off”

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 27-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e 26-të. Vllaznia u shpall kampione e grupit A, ndërsa në grupin B në vendin e parë e mbylli Flamurtari.

vllaznia u 19

Capture

Capture2

Capture3

Capture4

Capture5

Capture6

Capture7

flamurtari u19

Capture8

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com