Moshat U-19/ Tre ekipe për grupin A, Shkëndija e Durrësit dominon grupin B

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 5, 2018 | 21:57

Moshat U-19/ Tre ekipe për grupin A, Shkëndija e Durrësit dominon grupin B

U zhvilluan ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 15-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-19, si dhe ndeshjet e javës së 13-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-19.

Futboll moshat

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

kat u 19 superiore gr a

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

kat u 19 superiore gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-19:

kat pare u 19

 

 

 

www.minuta90.com